EST | RUS | ENG
Firmast

Meie ettevõte teostab kvaliteetset helitehnika, valgustehnika, protsessorite ja muu klubidele ja kontserdisaalidele mõeldud elektroonilise tehnika remonti. Aparatuuri remondil ja taastamisel kasutame autentseid detaile ja komponente maailma tuntud tootjatelt.

Valgusseadmete remont: taastamine, ennetamine ja teenindamine

 

Meie ettevõte tegeleb seadmete ja tarvikute tarnimisega Inglismaalt, Itaaliast, Hiinast, Venemaalt ja teistest riikidest.  Aparatuuril, mis on toodetud eri riikides on omad erinevused, mis on reeglina laiale kasutajaskonnale tundmatud. Just sellepärast tuleks valgusseadmete remont ja hooldamine usaldada spetsialistidele, kellel on laialdased kogemused. Meie ettevõtte spetsialistidel on olemas tehnika remondi ja taastamise praktiline vilumus.

Teostame laserite kiire ja kvaliteetse remondi koos puhastamisega ja valguse juhtimise keeruliste elektrooniliste kontrollisüsteemide häälestamisega. Meie ettevõtte insenerid teostavad ka eri marki dioodide ja lampide asendamist. Meistrid teostavad  seadmete puhastamist koos täieliku lahtivõtmisega, vaevata taastavad valgusseadmed pärast olulist kahjustamist või ebakvaliteetset remonti. Vahetu koostöö valgusseadmete tootjatega võimaldab teostada remonti isegi oluliste detailide kaotuse korral.

Akustika professionaalne remont: selle kordaseadmine ja häälestamine

 

Täiusliku heli saamiseks ei piisa lihtsalt akustika täpsest remondist, vaid on vajalik ka täpselt häälestada seadmed. Seda saavad teha ainult kõrge kutseoskusega asjatundjad. Meie ettevõtte spetsialistid on valmis tegema helivõimendi remonti koos sellele järgneva  kordaseadmise ja testimisega.

 

Me hangime seadmeid diskoteekidele, tunneme suurepäraselt selle spetsiifikat ja seetõttu võime kvaliteetselt teostada DJ seadmete remondi. originaalosade kasutamine ja konstruktsiooni eripärade teadmine võimaldavad meil teostada mikserite, vinüülplaadi- ja CD mängijate ning samuti muu sarnase tehnika remonti.